Dlaczego warto zostać członkiem klubu?

To ekskluzywny klub, który daje dostęp do platfotmy, dzięki której możemy podróżować nawet do 50% taniej.

Pierwszy i jedyny w branży rejsów wycieczkowych tego typu projekt. Firma powstała w 2015 roku i jest obecna w ponad 170 krajach. Strona jest natomiast dostępna obecnie w 14 językach, na której możemy znaleźć ponad 5000 rejsów na całym świecie.

Rejsy stały się niezwykle popularne i jest to najszybciej rozwijający się segment w branży turystycznej wartej 8 bilionów dolarów. Rejsy mają niesamowite zalety, na przykład to, że musisz tylko raz wypakować swoją walizkę, a Twój ultraluksusowy kurort przemieszcza się razem z Tobą po całym świecie. Masz całodobowy dostęp do najlepszej kuchni i wszelkich rozrywek.

Ekskluzywne rejsy statkami all-inclusive!

3 noce - Bahamy do Miami - rejs statkiem Carnival

od 109 $ / 1 osoba

8 nocy - Gracja, Czarnogóra, Włochy - rejs statkiem MSC Cruises

od 534 $ / 1 osoba

4 noce z Azji do Shanghaju - Rejs statkiem Royal Caribbean

od 476 $ / 1 osoba

8 nocy - Meksyk i USA - rejs statkiem Holland America

od 549 $ / 1 osoba

4 noce - Włochy i Chorwacja - rejs statkiem Costa Mediterranea

od 329 $ / 1 osoba

11 nocy - USA, Hawaje, Meksyk - statkiem Princess Cruises

od 1099 $ / 1 osoba

Z

Konkretny i Oryginalny Produkt

Z

Sprawdzona firma (5 lat na rynku)

Z

Bardzo Dobry Plan Wynagrodzeń

Z

Biznes Dziedziczony

Z

Najszybciej Rozwijająca się Branża

Z

Alternatywa dla Biznesu Tradycyjnego

Z

Zarządzany Przez Expertów

Z

Biznes Globalny (170 Różnych Państw)

Z

Szybko Działający Support

Odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania:

Dlaczego klub udostępnia tylko możliwość podróżowania statkami ?

W tej chwili tylko 20% mieszkańców podróżowało rejsami, Europejczyków mniej niż 10%, a w innych krajach jeszcze mniej. Rejsy eksluzywnymi statkami są coraz bardziej populane. Jest to jeden z najlepiej rozwijających się segmentów w branży turystycznej pod względem wartości – 8 bilionów dolarów amerykańskich.

Co konkretnie jest produktem w klubie ?

Główny produkt jaki otrzymujesz to dostęp do specjalnej wyszukiwarki (typu booking.com) gdzie możesz zarezerwować ekskluzywny rejs spośród 5000 opcji po Europie czy nawet całym świecie do 50% taniej.

Czy mogę na tym dodatkowo zarabiać ?

Jak najbardziej 🙂 Jest tutaj kilka możliwości generowania dodatkowego dochodu, dzięki temu możesz podróżować dosłownie za darmo. Jest to świetna alternatywa dla biznesu tradycyjnego, zmienia podejście do zarabiania pieniędzy i daje niewyobrażalnie ciekawy lifestyle.

Czy nie stracę swoich pieniędzy ?

Nie ma takiej możliwości! Wszystkie wpłaty zabezpieczone są na koncie powierniczym TrustMyTravel w Barclays Bank (największy bank Brytyjski). Nawet jeżeli z bardzo mało prowdopodobnych przyczyn klub stałby się niewypłacalny, nadal masz dostęp do swoich środków dzięki powyższemu zabezpieczeniu.

Bezpieczeństwo

Bardzo ważne jest tutaj zabezpieczenie!

Klub powstał dzięki 3 najwiekszych firmom, które produkują wielkie statki dla ogromnego rynku jakim są ekskluzywne rejsy wycieczkowe. Projekt  jest honorowym członkiem między narodowego stowarzyszenia linii wycieczkowych CLIA i otrzymał aż 3 certyfikaty niezawodności.

Posiadamy certyfikacje i potwierdzenia między narodowego sprzedawcy podróży SOT – Seller of Travel. Rejestracja w sot oznacza że firma przeszła wszystkie kontrole prawne, księgowe i podatkowe. Dzięki temu ma bardzo dobrą reputacje, legalizacje w krajach unii europejskiej i stanów zjednoczonych. Ta licencja działa na całym świecie.

Warto również podkreślić, że mamy pełne zabezpieczenie naszych wpłaconych środków. KAŻDA Twoja wpłata trafia na konto powiernicze TrustMayTravel w Barclays Bank (największy Brytyjski bank). TrustMyTravel firma finansowa zarejestrowana w Wielkiej Brytani, która ubezpiecza ponad 2000 różnych biur turystycznych na całym świecie.

Jestem przekonany, że każdy chce podróżować!

Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie na podróżowanie aż do 50% taniej. Dodatkowo jeśli lubisz często poznawać nowe miejsca znajdziesz tutaj ciekawe możliwości biznesowe, które pozwola Ci podróżować za darmo! Dodatkowo jest to świetna możliwość wygenerowania stabilnego dochodu pasywnego! Zapisz się i poznaj szczegóły 🙂

www.fapfans.net https://xxxdoc.monster