Twój Własny Kawałek Mazur!

Największa wartością nieruchomości jest zazwyczaj lokalizacja. Gdy tereny są urokliwe, bliskie lasowi, z dobrym i szybkim dojazdem do miast w atrakcyjnej okolicy, to z pewnością będą to tereny pożądane!

Damy Ci wyjątkowa możliwość nabycia nieruchomości gruntowych już za 6000zl z aktem własności!

Zapisz się poniżej

Podaj imię oraz najlepszy adres e-mail, aby poznać szczegóły i możliwości współpracy. Po zapisie otrzymasz nietypowy PREZENT i ciekawe warunki nabycia nieruchomości!

Najważniejsza rzeczą która niewątpliwie wyróżnia nasz program wśród innych długoletnich programów, jest fakt zastosowania pewnego rodzaju dźwigni finansowej. W końcu za ułamek wartości nabywamy akt własności w obecności notariusza.

Możliwości rozpoczęcia inwestycji w PLN

klientów Agrofortis

Powierzchnia projektu w ha

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości gruntowe?

Ziemia jest najbardziej trwałym aktywem i daje poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość osiągania wysokich zysków. Dzisiaj, w czasach zmiennej koniunktury, grunty to bezpieczna, zyskowna i stabilna forma inwestowania kapitału. Posiadanie ziemi w swoich zasobach to już nie tylko prestiż, ale przede wszystkim zabezpieczenie przyszłości swojej, dzieci i całej rodziny.

Dostępność

Ziemia NIE jest dobrem nieskończonym! Ludzi przybywa, a ziemi nie.

Lokalizacja

Warmia i Mazury uznawany jako 7 cud świata!

Możliwości

Ciekawe formy samofinansowania nieruchomości!

Wygoda

Działki mają dostęp do mediów. Wszystkie minimum 3000m2!

Odpowiedzi na najczęstrze pytania:

Poniżej znajdziesz listę pytań, które bardzo często podają przed zakupem nieruchomości gruntowej.

Kto jest właścicielem oferowanych gruntów?

Właścicielem każdej z oferowanych przez nas nieruchomości jesteśmy. Nie jesteśmy pośrednikami, kupujesz grunty bezpośrednio od nas.

Dlaczego sprzedajemy nasze nieruchomości?

W naszej ofercie mamy kilkaset hektarów Ziemi, głównie na terenie Warmii i Mazur i cały czas inwestujemy w kolejne, naszym zdaniem najbardziej perspektywiczne grunty. Nabywając Ziemię w bardzo dużych ilościach uzyskujemy znacznie niższe ceny, dlatego też zarabiamy, sprzedając je po aktualnych cenach rynkowych. Oczywiście korzystamy również z upływu czasu- wiele z gruntów, które są w naszej ofercie kupiliśmy już kilka/kilkanaście lat temu, kiedy ich wartość rynkowa była niższa niż teraz.

Co w sytuacji, jeśli nie będę mógł spłacać rat?

Jeśli przydarzy Ci się jakiś problem finansowy i nie będziesz w stanie opłacać comiesięcznych rat, to dajemy Ci możliwość zamrożenia płatności na okres 12 miesięcy. Oznacza to, że przez rok nie płacisz rat, a po tym czasie, kiedy już odzyskasz płynność finansową, ponownie spłacasz raty, oczywiście bez żadnych dodatkowych odsetek.

Czy naprawdę mogę kupić działkę na raty i nie brać kredytu w banku?

Tak. Podpisujemy umowę – pomiędzy Tobą a naszą firmą, w której zobowiązujesz się do zapłaty za nieruchomość w nieoprocentowanych ratach (w określonej wysokości, zapisanej w umowie).

Ludzi przybywa, ziemi niestety nie!

Dlatego działaj natychmiast, ponieważ może okazać się, że właśnie teraz masz możliwość skorzystania ze świetnej okazji! Wiemy już, że inwestowanie w działki to bezpieczna i stabilna forma lokowania kapitału.

www.fapfans.net https://xxxdoc.monster