Możliwość zakupu metali szlachetnych do 15% taniej!

N

Nieograniczony dostęp do Twoich pieniędzy

W każdej chwili możesz spieniężyć swoje zakupione metale. Do 24 godzin środki pojawią się na Twoim koncie. Masz 100% gwarancji.

N

Wysyłka do domu lub przechowanie

Masz możliwość wysyłki swoich metali szlachetnych bezpośrednio pod wskazany adres. Możesz również bezpiecznie przechowywać swoje kruszce w zabezpieczonych magazynach w Szwajcarii i Polsce.

N

Zakupy bez ograniczeń

Dzięki nieograniczonemu dostępowi do platformy internetowej masz możliwość nabycia metali od najmniej gramatury 0,001 grama. Gdy Twój przelew jest zaksięgowany, natychmiast ta kwota przeznaczona jest na wybrane kruszce.

Inwestycja w metale szlachetne to finansowe zabezpiecznie przyszłości! 

Poprzez regularny zakup metali budujemy długoterminowo majątek o trwałej wartości. Metale szlachetne są najstarszą waultą na świecie, zakup kruszców jest pewną alternatywą dla produktów pieniężnych i inwestycyjnych. Utrzymują swoją wartość oraz są zawsze cichą rezerwą i mogą zostać zamienione na pieniądze w dowolnym momencie.

Z

Różnorodne wykorzystanie

Metale szlachetne wykorzystywane są w medycynie, technice kosmicznej, elektrotechnice oraz przemyśle ekologicznym i rozrywkowym.

Z

Wysokie bezpieczeństwo

Metale szlachetne są zabezpieczeniem majątku. Są odporne na inflacje i dewaluacje!

Z

W realnym posiadaniu

Inwestując w metale szlachetne inwestujesz w realne towary, a nie w obietnice!

Z

Wysoki popyt

Popyt rośnie a rezerwy metali szlachetnych wyczerpują się.  

Gwarancja jakości!

Firma współpracując bezpośrednio z największymi producentami takimi jak Heraus czy Pamp, który zapewnia najlepszą jakość produktów oraz najniższą cenę. Wszystkie metale szlachetne są najwyższej próby i jakości.

Warto podkreślić, że otrzymujemy gwarancje na odkup naszych metali w cenie kruszców inwestycyjnych, a nie np. złotego złomu.

Przechowywanie naszych aktywów w magazynach wolnocłowych w Szwajcarii to najwyższy stopień bezpieczeństwa, które są przystanią dla największych kosztowności tego świata od blisko 200 lat.

Najlepiej działaj od razu! Czas i tak upłynie, więc kupuj regularnie!

Metale szlachetne działają od tysiecy lat! To tak zwana bezpieczna przystań, której wartość wzrasta w czasach niepokoju. Są to aktywa finansowe, które nie są częścią systemu finansowego. Są świetnym zabezpieczeniem w czasie inflacji i deflacji!

Kopiowanie Zabrionione! Artur Wiktor